profighters.cz

info@profighters.eu
9:00 - 15:00
Nový
search  user

PročProfighters?

 • Expresní doručení nad 2 700 CZK zdarma

  Expresní doručení nad 2 700 CZK zdarma

  Objednávka, která přesáhne hranici 2 700 CZK, bude pro Vás automaticky doručena ZDARMA (Doručení zdarma se nevztahuje na nadrozměrné zásilky, např. Boxerské pytle, tatami, ringy ...). Způsob doručení je kurýrem DHL.
 • Vlastní sklad

  Vlastní sklad

  Na vlastních skladech máme velké množství zboží, což zabezpečuje rychlé dodání. Sklad zásobujeme novými produkty minimálně 1x týdně. Kromě toho Vám umíme produkty doručit i z velkých externích skladů v zahraničí.
 • Nejlepší ceny

  Nejlepší ceny

  Snažíme se Vám poskytnout produkty za nejlepší ceny na trhu. Pro trenéry a členy klubů nabízíme slevy na veškeré zboží, které máme v nabídce. VIP slevové karty PROFIGHTERS pro stálé zákazníky
 • 100% spokojenost

  100% spokojenost

  Zákazník je pro nás na prvním místě a vždy uděláme vše pro Vaši spokojenost. Zda je to výměna zboží, vrácení peněz nebo reklamace. V ProFighters se snažíme realizovat i vybavení Vašich gymov. Můžete u nás požádat o cenovou nabídku na Vámi realizován gym a my s Vámi dohodneme a doladíme vše do 100% -ní spokojenosti.
 • Vlastní výroba

  Vlastní výroba

  Nejsme jen prodejci světových značek, ale jsme i přímými výrobci značky REGARD FIGHT, pod kterou vyrábíme široký sortiment vybavení. Dalším výrobním zaměřením je vybavení gymov, kde realizujeme jejich kompletní řešení na míru. V našem portfoliu se nacházejí produkty jako boxerské ringy, zápasové i tréninkové MMA klece, wallpady, žíněnky a různé vybavení, které potřebujete pro Váš 100% -ní trénink.
Novinky Akce Adidas Alpha Industries Bad Boy BEELANDER Berebells Boxeur Des Rues Boxing Machine Bron Vit Bushido Bytomic Captain Mint Contact Devakam ELEVATOR Training Extreme Hobby Fairtex Fighter Fortress Boxing Hayabusa Hms Leone Lonsdale Manto MC FITNESS McDavid No Stink NOCCO Odor Aid Oktagon Opro Phantom mma Pride or Die Professional Fighter Puregainss Regard Ringhorns Shadle Shock Doctor Silver Star SmellWell STROOPS MMA Tapout Throwdown Top King Twins Twinzz UFC Under Armour Vantage Venum Victory Xcervise YOKKAO