profighters.cz

info@profighters.eu
9:00 - 15:00
Nový
search  user

Jak nakupovat

ČASTÉ DOTAZY


Platba za tovar:

Akceptujeme platbu dobírkovou službou.
Cargo zásilky nad 70kg se hradí převodom na účet.


Náklady na doručení:

1. kurýrní služba - 200Kč balík do 5kg

  •     DHL kurýrní služba přepravuje balíky do 3-4 pracovných dnú na území České republiky,
  •     v den doručení služba DHL informuje o doručení balíku formou SMS,
  •     je možný přesun termínu dodání balíku, případně změna místa doručení, po dohodě s konkrétním kurýrem, od kterého Vám informační SMS ráno přišla,

2.  CARGO - nadrozměrný náklad

  •     Služba  CARGO je přepravní služba, zaměřená na přepravu nadrozměrných nákladů ako: boxerské pytle, tatami, gumené podlahy, wallpady, atď..
  •     doručení balíku proběhne obvykle do 3-4 pracovných dnú ode dne expedice,
  •     v den doručení služba CARGO informuje o doručení balíku formou SMS,.Co když zboží nesedne?

V případě, že vám zboží, které jste si objednali, nesedne (velikost, barva, střih), bez problémů vám ho rádi vyměníme.
V takovém případě nám prosím zašlete zboží na adresu BOVE s.r.o., Nám. Schweitzera 194, 91601 Stará Turá a napište nám, za jaké zboží vám ho vyměníme. Neposílejte prosím zboží na dobírku.
Přiložte průvodní dopis, ve kterém uvedete, za jakou velikost si přejete daný produkt vyměnit.

Náklady na odeslání nového zboží hradí zákazník (dle aktuálního ceníku dopravy uvedeného na www.profighters.cz/informace/doprava).

V případě, že si zboží přejete vrátit bez udání důvodu, můžete tak učinit do 14 dnů ode dne převzetí zboží (nebo kdykoliv před jeho převzetím). Pro odstoupení od smlouvy můžete využít formulář, který najdete na http://bit.ly/2wrwp89.
Peníze vám vrátíme do 14 dnů ode dne doručení oznámení od odstoupení od smlouvy. Doporučujeme uvést číslo bankovního účtu (při platbě do ČR prosím uveďte i SWIFT kód banky), na který vám odešleme vrácenou platbu (pokud jej neuvedete, peníze vám vrátíme stejným způsobem, jak jste použili při platbě za zboží). Připomínáme, že platbu vám vrátíme až po doručení vráceného zboží (resp. po prokázání, že jste zboží odeslali, například podacím lístkem z pošty).
měna způsobena naším pochybením, náklady na poštovné hradí žadatel o výměnu.
Jak vybrat správnou velikost boxerských rukavic?


Velikosti, které najdete u produktů jsou: 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, 14oz a16oz. Často krát se setkáváme s mylnými názory, že při velké dlani je třeba volit velké rukavice (výše OZ) a při malé dlani (dětské, ženské) je vhodné volit nižší OZ.

Označení OZ (unce) je označení velikosti výplně rukavic. Tzn. velikosti úderové plochy (výplně), ne velikosti vnitřní části (prostoru na samotnou ruku). Vnitřní část rukavice je ve své podstatě stejná při 10oz i napr.14oz- tato velikost se mění opravdu minimální. Samozřejmě, každý z nás má jinou dlaň a velikost ruky, a právě tento problém řeší bandáže. Bandáž slouží na ochranu ruky a její zpevnění, ale i na to, aby vhodným výběrem délky (2,5 m, 3,5 m, 4,5 m, 5,5 m) dostatečně vyplnila prostor mezi Vaší rukou a rukavicí.

Velikost rukavic proto vybíráme podle toho, na jaký účel rukavice chceme používat. Zda na klasické tréninky, sparring, pouze na pytel nebo na zápasy. Na tréninky a sparring je zvykem vybírat větší velikosti (od 12oz, 14oz, 16oz, ..), opodstatnění je následující: při nácviku zda sparring není nutné knockoutovat "soupeře", na tréninku většinou Vašeho kamaráda či kamarádku a není nutné mít údery až tak tvrdé, jako například při zápase, kde se volí velikost menší (10 oz), jde přece o trénink.

Jak jsme již zmínili, 10oz jsou určeny na zápasy, menší výplň rovná se tvrdší rána, a to už se v zápase počítá. Samozřejmě, 10oz rukavice jsou využitelné i jako volba pro menších fighterů. Pro děti se rukavice vyrábějí od 6oz.

Nejlépe však uděláte, pokud se poradíte se svým trenérem, každý má totiž zažité své zvyky. Trenér Vám poradí nejvhodnější alternativu pro trénink.Jak si správné vytváří chránič na zuby?


Další častou otázkou, se kterou se setkáváme je, jak je možné, že ten chránič vůbec nesedí? Každý chránič na zuby je z tvarovatelného materiálu, čím lepší a kvalitnější chránič je, tím je možné, že chránič bude vyroben z více druhů materiálu.

Postup je následující:

Dejte sevřít vodu, do které po pár sekundách chránič vložíte (od 30 až do 40 sekund).  Následně chránič vyjměte, na několik sekund nechte chránič mírně vychladnout a vložte si ho do úst. Chránič bude změklý a kousnutím vytvoříte do chrániče přesnou kopii vašich otisků. Z naší zkušenosti doporučujeme chránič mírně přitlačit i prsty, aby opravdu věrně kopíroval Vaše zuby. Často se stane, že sice jste postup dodrželi, ale chránič Vám z úst po jejich otevření vypadává. To by se stát nemělo, proto když chránič tvarujete, zkuste vytvořit v ústech podtlak. Jako kdybyste se nadychovali ústy jen jejich při tom zavřete, tím pádem by se vám měl chránič důkladně nalepit na podnebí. Chránič vyjměte z úst a nechte vychladnout.

V případe potřeby postup opakujte,

 

Novinky Akce Adidas Alpha Industries Bad Boy BEELANDER Berebells Boxeur Des Rues Boxing Machine Bron Vit Bushido Bytomic Captain Mint Contact Devakam ELEVATOR Training Extreme Hobby Fairtex Fighter Fortress Boxing Hayabusa Hms Leone Lonsdale Manto MC FITNESS McDavid No Stink NOCCO Odor Aid Oktagon Opro Phantom mma Pride or Die Professional Fighter Puregainss Regard Ringhorns Shadle Shock Doctor Silver Star SmellWell STROOPS MMA Tapout Throwdown Top King Twins Twinzz UFC Under Armour Vantage Venum Victory Xcervise YOKKAO