profighters.cz

+421 907 300 930
9:00 - 15:00
Nový
search  user

Jak nakupovat

ČASTÉ DOTAZY


CO DĚLAT, KDYŽ ZBOŽÍ nesedne?


V případě, že Vám objednané zboží nesedne (velikost, barva, střih ...), Vám jej bez problémů vyměníme. V tomto případě Vás poprosíme o zaslání nepoškozeného, ​​nepoužitého zboží s neodtrhnutým štítkem zaslat zpět na adresu:

BOVE s.r.o.
Schweitzera 194
91601 Stará Tura, Slovensko

Poprosíme přiložit i průvodní dopis, v němž uvedete, za jaké zboží a velikost chcete daný produkt vyměnit. V případě, že zboží skladem nebude, Vás budeme informovat a navrhneme nejvhodnější alternativy. Pokud žádáte vrácení peněz, poprosíme do průvodního dopisu uvést IBAN kód (číslo účtu v IBAN tvaru).

Pokud jste z České republiky, je nutné udat SWIFT kód, bez kterého nelze převod uskutečnit. V případě výměny zboží z Vaší strany, kde není výměna způsobena naším pochybením, náklady na poštovné hradí žadatel o výměnu.

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST Boxerské rukavice?


Velikosti, které najdete u produktů jsou: 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, 14oz a16oz. Často krát se setkáváme s mylnými názory, že při velké dlani je třeba volit velké rukavice (výše OZ) a při malé dlani (dětské, ženské) je vhodné volit nižší OZ.

Označení OZ (unce) je označení velikosti výplně rukavic. Tzn. velikosti úderové plochy (výplně), ne velikosti vnitřní části (prostoru na samotnou ruku). Vnitřní část rukavice je ve své podstatě stejná při 10oz i napr.14oz- tato velikost se mění opravdu minimální. Samozřejmě, každý z nás má jinou dlaň a velikost ruky, a právě tento problém řeší bandáže. Bandáž slouží na ochranu ruky a její zpevnění, ale i na to, aby vhodným výběrem délky (2,5 m, 3,5 m, 4,5 m, 5,5 m) dostatečně vyplnila prostor mezi Vaší rukou a rukavicí.

Velikost rukavic proto vybíráme podle toho, na jaký účel rukavice chceme používat. Zda na klasické tréninky, sparring, pouze na pytel nebo na zápasy. Na tréninky a sparring je zvykem vybírat větší velikosti (od 12oz, 14oz, 16oz, ..), opodstatnění je následující: při nácviku zda sparring není nutné knockoutovat "soupeře", na tréninku většinou Vašeho kamaráda či kamarádku a není nutné mít údery až tak tvrdé, jako například při zápase, kde se volí velikost menší (10 oz), jde přece o trénink.

Jak jsme již zmínili, 10oz jsou určeny na zápasy, menší výplň rovná se tvrdší rána, a to už se v zápase počítá. Samozřejmě, 10oz rukavice jsou využitelné i jako volba pro menších fighterů. Pro děti se rukavice vyrábějí od 6oz.

Nejlépe však uděláte, pokud se poradíte se svým trenérem, každý má totiž zažité své zvyky. Trenér Vám poradí nejvhodnější alternativu pro trénink.

JAK SI SPRÁVNĚ vytváří CHRÁNIČ NA ZUBY?


Další častou otázkou, se kterou se setkáváme je, jak je možné, že ten chránič vůbec nesedí? Každý chránič na zuby je z tvarovatelného materiálu, čím lepší a kvalitnější chránič je, tím je možné, že chránič bude vyroben z více druhů materiálu.

Postup je následující:

Dejte sevřít vodu, do které po pár sekundách chránič vložíte (od 15 až do 40 sekund). Záleží na daném výrobci a na podrobnostech v návodu. Následně chránič vyjměte a na několik sekund nechte chránič mírně vychladnout a vložte si ho do úst. Chránič bude změklý a kousnutím vytvoříte do chrániče přesnou kopii vašich otisků. Z naší zkušenosti doporučujeme chránič mírně přitlačíme i prsty, aby opravdu věrně kopíroval Vaše zuby. Často se stane, že sice jste postup dodrželi, ale chránič Vám z úst po jejich otevření vypadává. To by se stát nemělo, proto když chránič tvarujete, zkuste vytvořit v ústech podtlak. Jako kdybyste se nadychovali ústy jen jejich při tom zavřete, tím pádem by se vám měl chránič důkladně nalepit na podnebí. Chránič vyjměte z úst a nechte vychladnout.

 

Novinky Akce Alpha Industries Bad Boy Boxeur Des Rues Boxing Machine Contact Devakam ELEVATOR Training Fighter Hayabusa Jerky Indiana King Leone Lonsdale Manto MC FITNESS No Stink Odor Aid Okami Phantom mma PitBull West Coast Pride or Die Professional Fighter Regard Shock Doctor Silver Star STROOPS MMA Tapout Throwdown Top King Twins Under Armour Vantage Venum Victory YOKKAO